Zapraszamy na koncert online Dominiki Zamary !

17 kwietnia 2020
Szanowni Państwo, Zapraszamy na koncert Dominiki Zamary 17.04.2020 o godz. 18.00 online z Pałacu Nowego w Ostromecku. photo by Aneta Pawska copyright Spin Tank - Jarosław Trześniewski 

 

Zespół Pałacowo- Parkowy w Ostromecku także w tych trudnych czasach staje na wysokości zadania upowszechniania kultury i sztuki. Mamy niecodzienną okazję jako jedni z pierwszych w Polsce zorganizować koncert muzyki klasycznej online! Wspólnie z irlandzką agencją artystyczną TALENT MUSIC AGENCY oraz agencją SPIN TANK - MASTERSART mamy zaszczyt zaprosić Państwa na koncert w formule online Dominiki Zamary – sporanistki znanej z najsłynniejszych sal koncertowych świata! To niezwykłe wydarzenie będzie można śledzić na urządzeniach mobilnych na całym świecie zapewniając najwyższy poziom doznań artystycznych jakich tak brakuje nam w dobie pandemii.

 

Śpiewaczka w 2007 r. ukończyła z wyróżnieniem Akademię Muzyczną we Wrocławiu i zdobyła stypendium na roczną naukę we włoskim Konserwatorium w Weronie. Jej kariera rozpoczęła się w 2008 r. - od tego czasu występuje na całym świecie. Zadebiutowała w Teatrze Verdi w Padwie w roli Mimi w operze „Cyganeria” Pucciniego. Regularnie śpiewa w USA- m.in. w Lincoln Center czy Metropolitan Opera w Nowym Jorku. Koncertowała w Meksyku w najbardziej prestiżowej sali koncertowej w Ameryce Łacińskiej - Manuel Ponce Hall.

Jest laureatką wielu prestiżowych nagród- m.in. zdobyła Złotą Sowę w Wiedniu, Nagrodę Ojca Pio w San Giovanni Rotondo, Nagrodę w Cremonie Stradivarii za DVD z muzyką Vivaldiego.